KURUMSAL - Data Harita İnşaat San.Tic.Ltd.Şti.

İçeriğe git
KURUMSAL
Hakkımızda
Kalite Politikamız
Kalite yönetim sistemi performansının ölçümlerinden biri olarak, kuruluş, müşteri şartlarının karşılanıp karşılanmadığı hakkındaki müşteri algılaması ile ilgili bilgileri izlemelidir. Bu bilgileri elde etmek ve kullanmak için metotlar belirlenmelidir. Politikamız kaliteyi maksimum seviyede gerçekleştirebilmek için aşağıdaki ilkeleri esas aldık; Müşterileri isteklerini belirleyerek, şartname ve standartlara uygun hizmet yapmak.Yaptığımız her işte mükemmelliği hedeflemek ve ulaşmak, Çalışanlarımızın katılımını sağlamak ve verimliliğini arttırmak, Hizmetin her kademesinde kaliteyi en iyi şekilde sağlamak ve müşteri memnuniyetine ulaşmak, Çalışanlarımızı eğiterek becerileri ve kalite bilincini arttırmak, İşlerimizde “sürekli gelişme” yi sağlamak.

Misyon-Vizyon
Ulusal ve uluslararası müşteri ihtiyaçları doğrultusunda gerçekleştirilecek projelerin, harita mühendislik hizmetlerini sunarak projelerin hızlı ve doğru bir şekilde ilerlemesinde yer almak, Sektörümüzde tüm müşterilerimiz tarafından ilk akla gelen partner olmak, ‘‘Profesyonel ölçüm hizmetleri’’ sloganıyla uzman kadromuzla ve yenilik hedeflerimizle profesyonelliğin farkını müşterimize hissettirmek, Bizim için çok önemli olan; saygınlık, dürüstlük, güvenilirlik ve dakiklik kavramlarının şirketimizle bir anılmasıdır. Harita mühendislik hizmetleri veren şirketimizi sektöründe her an bir adım daha ileri taşıyarak sahip olduğumuz tecrübemizle siz değerli müşterilerimize daha kaliteli, daha hızlı ve daha ekonomik hizmet vermektir. Bu amaç doğrultusunda kurumsallaşmış şirketimiz, konusunda eğitim almış tecrübeli teknik kadrosuyla, gelişen teknolojiye uygun olarak yenilenen alet ve donanımlarıyla ve siz değerli müşterilerimizden aldığı destekle var gücünle çalışmaktadır.
33. hizmet yılını yaşayan firmamız 1988 yılında Harita, meslek mensubu olarak meslek hayatına atılan iki genç girişimci tarafından kurulmuştur. Şirket kurucuları müteşebbis ruhlarını, gayretlerini, geniş enerji potansiyellerini, samimiyet ve dürüstlüklerini sermaye olarak birleştirerek, hizmet hayatında güç birliği oluşturarak kurmuş oldukları DATA HARİTA İnş. San ve Tic. Ltd. Şti. çatısı altında, firmanın ana hedeflerini ve hizmet prensiplerini kalite standartlarında üretim ve zamana saygı olarak belirlemişlerdir. Müşteri memnuniyetini çalışma hayatında ilke ve prensip edinen yönetim; Kalite Standartlarında yönetim şeklini oluşturarak toplam kaliteyi yakalama gayretlerini günümüze kadar devam ettirmişlerdir. Zaman içerisinde kalite yönetim sistemi ile birlikte teknolojisini de güncelleyen firmamız bilgi birikimini, yönetim anlayışı ve teknolojik gelişimle birleştirmiş; güçlü idari ve mali yapısı yanında, geniş imkanlar sunan teknolojik gücü sayesinde sektör piyasasında tercih edilen firma konumuna yükselmiş bulunmaktadır. Harita Mühendislik hizmetleri  konusunda hizmet veren firmamız, bu güne kadar özel sektöre yaptığı çeşitli hizmetlerin yanında Kamu Kurum ve Kuruluşlarına yaptığı Nazım ve Uygulama İmar Planları, her ölçekteki  İmar Uygulamaları, Halihazır Haritalar, Sayısal Kadastral Haritalar,Sayısallaştırma ve Coğrafi Bilgi Sistemi uygulamaları ile öne çıkmış, bir çok paket projede ham araziden iskan onayına kadar geçen proje üretim sürecinde aktif rol almış bulunmaktadır. DATA HARİTA, 30 yılı aşan teknik donanım ve yapısal bilgi birikiminin verdiği güveni tüm dost ve müşterileri ile paylaşarak, gelecekte daha farklı hizmet ve üretim faaliyetlerini de hizmet ağına katma azim ve gayretle yarınlara koşmaktadır.
İçeriğe dön